Kontakt

LivMed Kosmetologia Medyczna

 

Adres:

ul. Ogrodowa 9

63-800 Gostyń

 

Telefon: 795 085 176

Email: sylwia.jagodzik@gmail.com

Umów się na wizytę

Zabiegi antycellulitowe na ciało

 

 

Dermomasaż

 

Zabieg polega na oddziaływaniu na tkanki poprzez podciśnienie i stymulację mechaniczną. Fałd skóry zasysany jest przez głowicę zabiegową, a specjalnie rozmieszczone kulki jednocześnie rozmasowują tkankę. Jest to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem, z jednoczesnym zasysaniem fałdu skóry i rolowaniem ruchomymi kulkami. Metoda polega przede wszystkim na rozbijaniu tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, na zmniejszeniu cellulitu. 

 

 

Liposukcja kawitacyjna

 

Jest to zabieg ułatwiający redukcję złogów tłuszczowych i cellulitu oraz modelowanie ciała. W pierwszej fazie zabiegu skóra zostaje poddana działaniu promieniowania podczerwonego , co powoduje wzrost temperatury w tkankach. Poprawia się metabolizm komórkowy, a produkty przemiany materii są usuwane na zewnątrz przez gruczoły potowe i układ krążenia. W drugiej fazie kluczową rolę odgrywają ultradźwięki, które uszkadzają błony komórkowe adipocytów i umożliwiają redukcję cellulitu.

 

 

Radiofrekwencja

 

Są to fale radiowe wytwarzane przez prąd o wysokiej częstotliwości. Energia elektryczna zmieniana jest na elektromagnetyczną, która dociera do tkanek. Na skutek tarcia cząsteczek wydziela się ciepło endogenne i wywołuje selektywne ogrzanie tkanek do temperatury 45-55 stopni Celsjusza. Zjawisko to nazywane jest diatermią. Ze względu na fakt, iż tkanka tłuszczowa ulega silniejszemu przegrzaniu niż mięśniowa, zabiegi z udziałem fal radiowych doskonale modelują i wyszczuplają sylwetkę. Wytworzone ciepło rozpoczyna w tkankach proces selektywnej termolipolizy. W efekcie tego procesu następuje rozkład zgromadzonych w adipocytach trójglicerydów.