Kontakt

LivMed Kosmetologia Medyczna

 

Adres:

ul. Ogrodowa 9

63-800 Gostyń

 

Telefon: 795 085 176

Email: sylwia.jagodzik@gmail.com

Umów się na wizytę

W prowadzeniu gabinetu towarzyszy mi nieustanny rozwój. Tak więc w mojej ofercie na stałe znajdzie się zabieg mikronakłuwania z użyciem preparatów Gen Factor. Na czym polega fenomen tych preparatów? Już wyjaśniam :)

 

W zabiegach mikronakłuwania chodzi do uszkodzenie skóry, pobudzenie układu immunologicznego i zainicjowanie naprawy tkanek (intensywne namnażanie włókien podporowych skóry właściwej i komórek naskórka). Efektem jest jędrniejsza skóra, redukcja zmarszczek i blizn.

 

W całym tym procesie nie można pominąć stanu zapalnego, który jest nieunikniony w mikronakłuwaniu. Jeśli tworzy się stan zapalny, tworzą się również wolne rodniki. Jeśli tworzą się wolne rodniki, dochodzi do niszczenia komórek... Trochę błędne koło.

 

Nie jest źle, jeśli organizm jest w dobrym stanie zdrowia, posiada odpowiednią ilość antyoksydantów, które radzą sobie ze stanem zapalnym. Regeneracja przebiega sprawnie i z pożądanym efektem. Jednak w przypadku złego stylu życia, złego odżywienia organizmu, stosowania używek może dojść do permanentnego stanu zapalnego w skórze, który niestety nie jest korzystny i efekt będzie odwrotny...

 

Produkty GenFactor mają na celu modulację stanu zapalnego. Preparaty działają na poziomie komórkowym i niższym. Jest to wyjątkowy system wspomagający procesy regeneracji i odbudowy, a składniki takie jak białka i peptydy komunikacji międzykomórkowej wzmagają to działanie, wspomagając proces gojenia.

 

I tak oto GF 03 poprzez wejście w szlak komunikacji międzykomórkowej związanej z przebiegiem stanu zapalnego uruchamia swoje działanie jako immunomodulator, zabezpieczając przed permanentnym stanem zapalnym. Uruchamia także swoje działanie związane ze stymulacją ekspresji genów tworzących składowe tkanek skóry. Zawiera czynniki wzrostu do odtwarzania i przebudowy macierzy. 

 

W składzie preparatów znajdują się: immunizowane colostrum z laktoferyną, transferyny oraz czynniki wzrostu (IGF, FGF, TGF).

 

Podsumowując: jest to pobudzenie skóry do odnowy i regeneracji z ominięciem stanu zapalnego! Niemożliwe staje się możliwe!

 

 

 

Seminarium naukowe - inżynieria tkankowa skóry

07 lipca 2020