Kontakt

LivMed Kosmetologia Medyczna

 

Adres:

ul. Ogrodowa 9

63-800 Gostyń

 

Telefon: 795 085 176

Email: sylwia.jagodzik@gmail.com

Umów się na wizytę

Kim jestem?

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz studentką dietetyki. Ze względu na moje zamiłowanie zarówno do sztuki jak i nauki, zaczęłam zgłębiać tajniki makijażu permanentnego.

 

W pracy stawiam na holistyczne podejście do skóry, ponieważ na jej wygląd ma wpływ funkcjonowanie całego organizmu. W rozwiązywaniu problemów skórnych skupiam się na przyczynie, która często leży wewnątrz organizmu, a nie na zwalczaniu samych objawów. Stosuję terapie celowane, wykorzystując do tego diagnostykę laboratoryjną, analizę stanu odżywienia organizmu oraz skóry, suplementację, mikroodżywianie, zalecenia dietetyczne, indywidualnie dobraną pielęgnację domową oraz zabiegi terapeutyczne w gabinecie.

 

Fizjologia skóry zawsze będzie mnie fascynować, a wpływ na jej prawidłowe funkcjonowanie jeszcze bardziej.

Już w czasie studiów odbywałam przeróżne szkolenia rozszerzające moją wiedzę.  Od kongresów kosmetologicznych, przez warsztaty z zabiegów pielęgnacyjnych, po zaawansowane szkolenia z zabiegów inwazyjnych, jak mezoterapia igłowa, mikroigłowa czy zabiegi laserowe. 

Kosmetologia to mój zawód, pasja, życiowa droga a nawet misja, natomiast makijaż permanentny to moje hobby. Od dziecka uwielbiałam sztukę i rozwijałam się artystycznie. Specjalizuję się w pigmentacji brwi najbardziej naturalną metodą Hairstroke czyli włos maszynowy.