Kontakt

LivMed Kosmetologia Medyczna

 

Adres:

ul. Ogrodowa 9

63-800 Gostyń

 

Telefon: 795 085 176

Email: sylwia.jagodzik@gmail.com

Umów się na wizytę

W ostatnim czasie podjęłam współpracę z jedną z najbardziej prestiżowych marek na świecie w branży beauty. 

Dermalogica oferuje zarówno kosmetyki profesjonalne zabiegowe jak i detaliczne. Co wiąże się z wprowadzeniem nowych zabiegów do oferty a także możliwość komponowania własnych autorskich terapii.

To marka ciesząca się największym zaufaniem wśród konsumentów oraz jest wyborem numer jeden wśród profesjonalnych terapeutów skóry na całym świecie.Współpraca z tak prestiżową marką to było jedno z moich niewielkich marzeń.
 
A więc poznajcie Dermalogicę lepiej :)

 

Misja marki to tworzenie innowacyjnych produktów zawierających najbardziej zaawansowane formuły kosmetyków przez wykwalifikowanych specjalistów, efektywnie poprawiających stan oraz zdrowie skóry. Wykorzystanie składników aktywnych działających na poziomie komórkowym a także jądrowym, co wiąże się ze zmianą metabolizmu komórki. 

 

W ofercie znajduje się:
 

Linia Daily Skin Health 


Zawierająca formuły do wszystkich rodzajów skóry, to w tej linii znajduje się podstawa zdrowej skóry, czyli produkty przeznaczone do podwójnego oczyszczania.
Najbardziej kultowe kosmetyki z tej linii to olej do demakijażu PreCleanse – wielu kosmetologów uznało iż nie ma zamiennika tego produktu! Peeling Daily Microfoliant – puder złuszczający, zawierające enzymy ryżu, papainę oraz kwas salicylowy.

 

Linia Age Smart


To system komplementarnych preparatów stworzonych z myślą o potrzebach skóry starzejącej się. Formuły oparte są na najnowszej generacji składnikach otrzymywanych biotechnologicznie. Działanie opiera się na powstrzymywaniu prawdziwych przyczyn starzenia: powstrzymywanie powstawania wolnych rodników, hamowanie aktywności enzymatycznej metaloproteinaz (MMP), zapobieganie powstawaniu końcowych produktów glikacji (AGE). Uwzględnienie tych procesów w produkcji kosmetyków pozwoliło na stworzenie najbardziej skutecznej pielęgnacji zapobiegającej procesom starzenia skóry.

 

Pozostałe linie to:

 

MediBac - system, który przez całą dobę kontroluje i zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych u osób dorosłych,

 

PowerBright TRx - pielęgnowanie, kontrolowanie i zapobieganie przebarwieniom skóry,

 

UltraCalming - najłagodniejsze formuły zapewniające prawdziwą ulgę dla wrażliwej i podrażnionej skóry,

 

Clear start - oczyszczanie i zapobieganie trądziku w wieku młodzieńczym.
 

 

Już nie mogę się doczekać aż zaczniecie z nich korzystać i sami przekonacie się co może zdziałać pielęgnacja domowa.

 

 

Nowa marka w gabinecie

19 czerwca 2020