Kontakt

LivMed Kosmetologia Medyczna

 

Adres:

ul. Ogrodowa 9

63-800 Gostyń

 

Telefon: 795 085 176

Email: sylwia.jagodzik@gmail.com

Umów się na wizytę

EstGen to marka specjalizująca się w inżynierii tkankowej, podobna do marki, która jest już u mnie od dawna, którą doskonale znacie i z której efektów zabiegowych jesteście najbardziej zadowolone/zadowoleni :)

 

EstGen ma jednak szerszy wachlarz możliwości zabiegowych. Marka proponuje także pielęgnację domową oraz zabieg z użyciem peelingu kwasowego. 

 

EstGen to bogactwo synergicznie współpracujących ze sobą białek aktywnych po zabiegach mezoterapii mikroigłowej, aktywujących odpowiedź immunologiczną, która prowadzi do przebudowy tkanki i w efekcie do osiągnięcia zdrowej skóry. Wzmacnia wytrzymałość i porządkuje struktury tkanek ułatwiając komunikację międzykomórkową niezbędna do procesu biorewitalizacji.

 

To również preparat do zabiegów sonoforezy i normalizacji procesów gojenia po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i chemicznego głębokiego złuszczania.

 

W ofercie jest także, aktywny opatrunek kosmetyczny, który wykazuję silne właściwości okluzyjne co zapewnia prawidłowe uwodnienie tkanki, osłabia czynności włośniczek, zmniejsza przekrwienie bierne prowadzące do odkładania kolagenu i zaburzeń tkankowych. Preparat jest niezbędnym elementem pielęgnacji blizn.

 

Już nie mogę doczekać się efektów! :)

EstGen Inżynieria tkankowa w gabinecie!

09 marca 2021